Par mani

Priecājos Tevi redzēt savā mājaslapā!

Mani sauc Agnese Poikāne-Pučoka.

Esmu starpkultūru attiecību speciāliste un personīgās izaugsmes trenere. Arī minimāliste un piedzīvojumu ceļotāja.

Mana misija

Mana misija ir dāsni dalīties savās zināšanās un pieredzē, lai iedvesmotu arī Tevi realizēt savu potenciālu un gūt izcilus panākumus gan personīgajā izaugsmē, gan profesionālajā darbībā.

Manas stiprās puses: 
  • augsta kultūrkompetence;
  • prasme klausīties un sadzirdēt;
  • prasme iedvesmot izaugsmei. 
Personīgās izaugsmes trenere, koučings, eneagramma, starpkultūru attiecību speciāliste
Izglītība un darba pieredze:
  • Starptautiskās kouču un treneru apmācību programmas dalībniece (Holistiskā koučinga centrs “Новая реальность” & ICTA, 2018-šobrīd);
  • Eneagrammas praktiķe (Vektor Rosta & ICTA, 2018);
  • profesionālais maģistra grāds valsts pārvaldē ar uzņēmumu un iestāžu vadītāja kvalifikāciju (Biznesa augstskola “Turība”, 2017);
  • profesionālais maģistra grāds starpkultūru attiecībās ar starpkultūru attiecību menedžera kvalifikāciju (Daugavpils Universitāte, 2013);
  • sociālo zinātņu bakalaura grāds socioloģijā (Daugavpils Universitāte, 2011).

Savu sabiedrisko un profesionālo darbību vienmēr esmu saistījusi ar kultūru ziņā daudzveidīgu vidi.

Esmu izgājusi profesionālo praksi un guvusi darba pieredzi vācu, poļu un latgaliešu biedrībās Daugavpilī, esmu studējusi Jagelonas Universitātē Polijā (ERASMUS programmas ietvaros), esmu bijusi mentore brīvprātīgajiem no Vācijas, esmu darbojusies kā sabiedriskais palīgs Valsts valodas centrā, kā arī esmu guvusi starptautisku darba pieredzi Latvijas vēstniecībā Baltkrievijā.

Šī pieredze savienojumā ar interesi par personības psiholoģiju un eneagrammu ļauj man ne tikai ātri atrast kopēju valodu ar dažādu tipu un kultūru pārstāvjiem, bet arī ļauj viegli pamanīt un izcelt katra indivīda stiprās puses.

Šobrīd tieši koučings, eneagramma un pašizaugsmes spēles ir tie instrumenti, ar kuru palīdzību varu visefektīvāk palīdzēt arī citiem ieraudzīt viņu stiprās puses un palīdzēt pārvērst tās neatkārtojamā un labi apmaksātā resursā.

Visbiežāk ceļu pie manis atrod kautrīgie introverti, pārdrošie piedzīvojumu meklētāji un tie, kuri uzsākuši savu apzinātības un minimālisma ceļu.

Diplomi un sertifikāti:

Strādāju tiešsaistē (Skype, Google Hangouts).

Darba valodas: latviešu, krievu.

Grāmatu blogs (grāmatu apskati, citāti un grāmatu saraksti).

Facebook

Instagram

Loading